Back to Home

Wuj krasnolud na Targach „Przecinek i Kropka”

Największe święto literatury dziecięcej startuje już po raz trzeci. Tym razem Targi Książki Dziecięcej „Przecinek i Kropka” odbędą się  w dniach 6 – 7 kwietnia 2019 w Centrum Praskim Koneser (Plac Konesera 2, Warszawa).

Pojawi się również na nich Wydawnictwo Solis  wraz z książką „Wuj krasnolud i Brama Opowieści”. Odwiedzenie stoiska wydawcy na targach książki dziecięcej „Przecinek i Kropka” to szansa na zdobycie przed oficjalną premierą książki z autografem. Na odwiedzających czekają też inne miłe niespodzianki.

Natomiast najmłodsi czytelnicy będą mogli wziąć udział w spotkaniu prowadzonym przez Kubę Sosnowskiego. Autor książki „Wuj krasnolud i Brama Opowieści” przeprowadzi autorskie zajęcia 6 kwietnia, o godzinie 13.00. Następnie, po godzinie 14.00, rozpocznie podpisywanie książek na stoisku Wydawnictwa Solis.

Wstęp na targi „Przecinek i Kropka” jest bezpłatny, wystarczy tylko pobrać darmową wejściówkę – dostępną pod linkiem: https://goingapp.pl/evt/2097246/targi-ksiazki-dzieciecej-przecinek-i-kropka